Šesťáci se hlásí z Krkonoš

17. září 2019

Šesťáci se hlásí z Krkonoš

V pondělí 16. 9. se třídy 6. A a 6. B vydaly na cestu do Pece pod Sněžkou. Kufry a tašky pan správce odvezl na chatu a my jsme se vydali na cestu k našemu cíli pěšky. Všichni první seznámení s horami zvládli a v pořádku dorazili na Lyžařskou boudu.

Po rozdělení pokojů jsme se seznámili s vybavením chalupy a vyrazili na cestu k rozhledně Hnědý vrch. Ti, kteří se nebojí výšek, si prohlédli okolí z ptačí perspektivy. Všichni si poté zahráli různé hry a vraceli jsme se na večeři. Cestou nás potkal déšť, který neustal celou noc. Ráno jsme se probudili do šedivého počasí. To nám ale nezabránilo v dalším prozkoumávání okolí a sportování i ochutnávání krkonošských borůvek. Po obědě se počasí umoudřilo a my se vydali na další túry. Po večeři a vědomostním kvízu se šli všichni dobře vyspat na zítřejší výstup. Čeká nás Sněžka.

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Eva Valentová

Mgr. Barbora Motyčková

Mgr. Olga Doskočilová

Doučování na naší škole zdarma! 11. září 2019 Nové zprávy z Krkonoš 19. září 2019