Rozloučení s žáky 9. ročníku

24. července 2023
Rozloučení s žáky 9. ročníku

28. června proběhlo slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku v sále sezemické radnice. Rozloučení plné úsměvů i slz sledoval zcela zaplněný sál.

Úvod patřil tradiční prezentaci tříd, aby nám ukázaly, jak procházely oběma stupni základní školy. Nechyběly momentky ze školních tříd i chodeb ani tradičních akcí - výlety, exkurze, spaní ve škole a další.

9. A i 9. B si připravily samostatný i společný program, který doplnilo vystoupení sboru Rolnička i sólistů. Barbora Šimková z 9. B zahrála skladbu na violoncello a Aneta Blažková z 9. A zazpívala sólovou píseň, na klavír ji doprovodila paní učitelka Rubešová ze Základní umělecké školy Havlíčkova v Pardubicích. Svou rozlučkovou píseň si za klavírního doprovodu paní učitelky Svatoňové zazpívaly i žákyně devátých tříd, které tím ukončily své dlouholeté působení ve sboru Rolnička, oporou jim byly žákyně osmých tříd, které takové loučení čeká až příští rok.

Deváťáci poděkovali za provázení základní školou nejen svým třídním učitelům, ale i všem ostatním pedagogům. Na závěr dostali závěrečné absolventské vysvědčení a obdrželi dárky v upomínku nejen na tento den, ale i celou školní docházku.

Všem vycházejícím žákům přejeme úspěšný start v nových školách a hodně štěstí a spokojenosti.

Mgr. Olga Doskočilová

Fotogalerie