Přehlídka recitátorů Dětská scéna - okresní kolo

24. března 2023
Přehlídka recitátorů Dětská scéna - okresní kolo

Přesně na Světový den poezie 20. března 2023 byla v Pardubicích uspořádána přehlídka dětských recitátorů Dětská scéna. Do DDM BETA se sjeli ti nejlepší, kteří si vybojovali postup ze školních kol.

Soutěži předcházela hlasová a dechová rozcvička. Hned po ní před porotu předstoupily děti z prvních tříd. Následovala 1. kategorie, tedy děti z druhých a třetích tříd. V této kategorii vystoupila z naší školy Karla Čeloudová a Liliana Vosáhlová. Po přestávce přišla na řadu 2. kategorie s naší Patricií Kafkovou a Annou Knížkovou z 5. ročníku. Přesto, že všechny dívky recitovaly velmi pěkně, žádné se nepodařilo postoupit do krajského kola.  

Překvapením pro účinkující byla přítomnost České televize, která zde natáčela příspěvek do Zpráviček vysílaných na ČT:D. Na reportáž se můžete podívat zde: Zprávičky

Mgr. Monika Dobruská

Fotogalerie