Předčítání v německém jazyce školní kolo

12. dubna 2017
Předčítání v německém jazyce  školní kolo
Dne 27. 3. 2017 se uskutečnilo již 4. školní kolo soutěže v předčítání v německém jazyce s názvem Bücherwurm (Knihomol).

Soutěž se koná pod záštitou Goethe-Zentra v Pardubicích. V komisi letos zasedla mimořádně i naše bývalá žákyně a především vítězka finále Bücherwurm 2015 Adéla Jakoubková. Předčítání se zúčastnili 3 žáci a žákyně 8. a 9. ročníku - Miloslava Provazníková, Viktor Šimek a Aneta Luterová. Přes panující nervozitu podali všichni velmi pěkné výkony a zasloužili si sladkou odměnu, vítězka navíc český výtisk soutěžní knihy Děvčátko Momo a ukradený čas od Michaela Endeho. Stala se jí Aneta Luterová z 9. ročníku, která nás bude reprezentovat již 5. 4. 2017 v Divadle 29 v Pardubicích, kde proběhne celostátní finále této soutěže.

Všem zúčastněným gratulujeme a Anetě přejeme hodně štěstí ve finále.