Poznáváme Ameriku

5. října 2022
Poznáváme Ameriku

V letošním školním roce jsme se společně se 7. třídou vydali na cestu za poznáním dalších částí světa. Poté, co jsme se minulý rok „ohřáli“ v Africe, jsme začali s poznáváním Ameriky.

Žáci 7. B dostali výzvu. Sledování dokumentů k našim hodinám patří. Na 15 minut se celá třída velice dobře zhostila úkolu a během dokumentu ČT o severní části Aljašky, se žáci snažili zaznamenat si poznámky a důležité informace, které v dokumentu zazněly. Atmosféra byla nečekaná a postřehy a informace, které děti byly schopné zachytit, byly naprosto úžasné. Zážitkové cvičení a příprava na střední školu splnila svůj účel. Odměnou pro nás všechny byl spokojený úsměv na tvářích. Pevně věřím, že tyto informace si děti budou dlouho pamatovat. Celé třídě děkuji za velké nasazení a parádní hodinu!

Mgr. Alena Srkalová