Pohádkové pochody ve Veské

26. října 2017

Dscn0634

Dne 16. září a 15. října proběhl ve Veské již tradiční denní a noční pohádkový pochod organizovaný Dětským centrem Veská.

Jsem ráda, že se i v letošním roce žáci 8. a 9. tříd naší školy zapojili do pohádkových pochodů. Žáci převlečení za pohádkové bytosti zadávali úkoly malým kamarádům, kteří se se svými rodiči zúčastnili těchto pochodů. Děti na startu dostaly kartičky, do kterých jim "pohádkové bytosti" zapisovaly symboly za splnění úkolů. Na každé disciplíně si děti vysoutěžily drobnou odměnu a po projití celé cesty také diplom a pohoštění.

Děkuji všem žákům, kteří pomohli při organizaci pohádkových pochodů a jistě si to také užili.

Jana Plecháčková

Mgr. Jana Mizerová

Sběr žaludů a kaštanů 17. října 2017 Páťáci v elektrárně Opatovice 6. listopadu 2017