Podzimní turnaje basketbalistů

22. prosince 2017
I v letošním školním roce se basketbalisté naší školy účastnili několika turnajů. Tento podzim byl velice náročný, ale také úspěšný.

Hned v říjnu se konal turnaj jrNBA. Tým složený ze žáků čtvrtých a pátých tříd si postupem z kvalifikace, která proběhla v loňském školním roce, vybojoval místo mezi třiceti týmy z celé ČR. Během tří hracích dnů se děti skvěle rozehrály a přesto, že se nám nepodařilo postoupit do finále, jsme si turnaj skvěle užili.

9. listopadu se basketbalisté ze třetích, čtvrtých a pátých tříd zúčastnili 1. turnaje Ligy škol. V tomto turnaji se jim vedlo skvěle, zúročili rozehranost z předcházejícího turnaje a už se nemohou dočkat dalšího kola, které se bude konat v březnu.

Svůj turnaj si zahráli i sedmáci. 20. 12. se v Moravanech konal turnaj pro 6. a 7. třídy. Tým chlapců ve složení Tomáš Doktor, Adam Rudolf, Vojtěch Karel, Lukáš Walder, Daniel Řehounek, Adam Košnar a Lukáš Imlauf vybojoval v konkurenci šesti týmů třetí místo. O jedno místo lépe, na druhém místě, skončily dívky. Hance Kochwasserové, Victorii Alexis Komínkové, Nikole Veselkové a Editě Zamastilové velice pomohla svou účastí i žákyně pátého ročníku Sandra Horáková.

Všem našim basketbalistům blahopřeji a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.