Olympiáda dětí a mládeže v přespolním běhu

2. října 2017

Img 20170914 114904

V letošním školním roce se závod v přespolním běhu přestěhoval do areálu pardubického závodiště. Okresní kolo závodu se konalo 14. září a z naší školy se zúčastnilo 14 žáků.

Naši školu reprezentovala dvě družstva chlapců a dvě družstva dívek. Starší žáci (8. a 9. třídy) obsadili velmi pěkné 3. místo, starší žákyně vybojovaly 5. místo. Družstva mladších žáků a žákyň nebyla bohužel hodnocena pro málo závodníků z důvodu nemoci nominovaných. Mezi nejlepší individuální výkony mladších žákyň patří 3. místo Terezy Čabanové a 4. místo Kláry Chrbolkové, Mezi mladšími žáky vybojoval krásné 3. místo Václav Čeloud a 8. místo Tomáš Doktor.

Děkujeme všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy.

Iva Kaplanová

Mgr. Olga Doskočilová

Nejrychlejší chlapec a dívka Pardubic roku 2017 2. října 2017 Exkurze pravěkem 9. října 2017