Olympiáda dětí a mládeže okresu Pardubice - přespolní běh

23. září 2019

20190917 094953 hdr

V letošním školním roce se okresní kolo závodu v přespolním běhu opět konalo na pardubickém závodišti a to v úterý 17. září dopoledne. V této soutěži býváme poslední dobou úspěšní. Nejinak tomu bylo i letos.

Naši školu reprezentovala dvě družstva chlapců a dvě družstva dívek. Družstva starších žáků i žákyň (8. a 9. třídy) obsadila velmi pěkná druhá místa. Družstvo mladších žáků (7. třídy) bylo sedmé a mladší žákyně obsadily čtvrté místo.  Mezi nejlepší individuální výkony starších žákyň patří 3. místo Terezy Čabanové a 6. místo Kláry Chrbolkové. Ze starších žáků se nejlépe umístil Adam Rudolf, který obsadil osmé místo. Děkuji všem zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci školy. 

Mgr. Iva Kaplanová

Třeťáci na Podzimní výstavě 21. září 2019 Nejrychlejší chlapec a dívka Pardubic na 60 metrů 2019 24. září 2019