Okresní kolo Poháru rozhlasu žactva

29. května 2017
Tradiční soutěže základních škol v atletice se v letošním roce zúčastnila družstva jak mladšího, tak i staršího žactva.

Závody se konaly poslední dubnový týden na Městském atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle. V pondělí 24. 4. soutěžilo starší žactvo a v úterý 25. 4. žactvo mladší.

Naši školu reprezentovali:

starší žactvo 8. a 9. třídy - Jan Štěpánek, Adam Novák, Radovan Martinec, David Kucler, Petr Podmalvský, Kateřina Knotková, Hana Petrásová, Jana Štěpánková, Karolína Tláskalová a Zuzana Kmínková.

mladší žactvo 6, a 7. třídy – Ondřej Blaho, Lukáš Imlauf, Daniel Řehounek, Matyáš Fiala, Zbyněk Vašek, Vojtěch Růžek, Ivana Fousová, Nela Němcová, Edita Zamastilová a Michaela Böhmová.

Družstvo mladších žákyň obsadilo desáté místo, starší žáci byli také desátí, mladší žáci skončili jedenáctí a starší žákyně sedmé.

Mezi nejlepší výkony určitě patří 481 cm Davida Kuclera ve skoku dalekém, čas 8,69 s na 60 m a 56,37 m v hodu kriketovým míčkem Daniela Řehounka a 378 cm ve skoku dalekém Zuzany Kmínkové.

Kompletní výsledky naleznete na www.atletika.cz

Jmenovaným žákům děkuji za reprezentaci školy.