Objevitelské soboty pro zvídavé děti

3. února 2020

A3 mhd verze2

Objevuj a zkoušej, co tě baví. Je motto kurzů, které pořádá Centrum pro talentovanou mládež spolu s dalšími institucemi. Nabízí všem žákům možnost proniknout do tajů různých vědeckých i uměleckých disciplín. Programy se konají v Praze, Ostravě a Hradci Králové od února do června. Více informací naleznete zde: https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

V tomto období se jedná o kurzy například z oblasti kreativního psaní, divadelní improvizace, robotiky, programování nebo zábavné matematiky. Hradecké Objevitelské soboty pořádá Centrum pro talentovanou mládež společně s Krajskou sítí podpory nadání NPI ČR (dříve NIDV) a Biskupským gymnáziem, jejichž lektorský tým posílili kolegové ze SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, UHK, UK, Gymnázia J. K. Tyla, Technecia Rosice n. Labem, divadla improvizace B.I.Z.O.N.I. a mnozí další. Dotazy mohou zájemci směřovat na: paleckova@nidv.cz, tel. 778 546 754.

Mgr. Olga Doskočilová

Olympiáda v českém jazyce 31. ledna 2020 Pomoc pro Austrálii 4. února 2020