Nové zprávy z Krkonoš

19. září 2019

Whatsapp image 2019 09 19 at 12.46.49

Ve středu jsme se probudili do slunečného rána. Teplo bylo ale pouze za oknem. Hory nám ukázaly chladnější zářijové počasí než u nás v nížině. Vybaveni řízkem s chlebem, sušenkou, čajem a jablkem nebo pomerančem jsme vyrazili vstříc nejvyšší hoře naší republiky. Všem patří veliká pochvala, že došli až na vrchol Sněžky.

Po návratu na nás čekal výborný guláš a jako zákusek domácí kokosová buchta. Ráno se všchni probudili odpočatí do nového dne a dostali zasloužené ceny za výstup na Sněžku. Dnes nás čeká odpočinkový den plný sportovních a společenských her, vědomostních kvízů, kreslení a procházky po okolí. 

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Eva Valentová

Mgr. Barbora Motyčková

Mgr. Olga Doskočilová

Šesťáci se hlásí z Krkonoš 17. září 2019 Třeťáci na Podzimní výstavě 21. září 2019