Nové zprávy z Krkonoš

19. září 2019

Nové zprávy z Krkonoš

Ve středu jsme se probudili do slunečného rána. Teplo bylo ale pouze za oknem. Hory nám ukázaly chladnější zářijové počasí než u nás v nížině. Vybaveni řízkem s chlebem, sušenkou, čajem a jablkem nebo pomerančem jsme vyrazili vstříc nejvyšší hoře naší republiky. Všem patří veliká pochvala, že došli až na vrchol Sněžky.

Po návratu na nás čekal výborný guláš a jako zákusek domácí kokosová buchta. Ráno se všchni probudili odpočatí do nového dne a dostali zasloužené ceny za výstup na Sněžku. Dnes nás čeká odpočinkový den plný sportovních a společenských her, vědomostních kvízů, kreslení a procházky po okolí. 

Mgr. Radka Svatoňová

Mgr. Eva Valentová

Mgr. Barbora Motyčková

Mgr. Olga Doskočilová

Šesťáci se hlásí z Krkonoš 17. září 2019 Třeťáci na Podzimní výstavě 21. září 2019