Muzikálové představení ZUŠ Pardubice Polabiny

1. března 2019

Img 20190227 102036

Se žáky osmých a devátých ročníků jsme ve středu 27. února zavítali do Kulturního domu v Hronovické ulici v Pardubicích, kde pro nás sehráli žáci ZUŠ z Polabin své muzikálové představení AIRMAIL.

Příběh odehrávající se v období totalitního Československa a zároveň po emigraci v USA byl vystavěn formou dopisů dvou mladých kamarádů. Jejich zážitky i první lásky a hudba typická pro toto období provázely celý příběh. Určitě byly obdivuhodné výkony jak mladých herců, tanečníků, tak i celé kapely.   

Doufáme, že se představení našim žákům líbilo a ocenili, co absolventi ZUŠ všechno umí.                                                                                                                             

Mgr. Radka Svatoňová

Soptíkovo lyžování 1. března 2019 Liga škol v basketbalu - 2. kolo 4. března 2019