Lyžařský výcvikový kurz 8. ročníku

21. března 2023
Lyžařský výcvikový kurz 8. ročníku

Zdravíme z probíhajícího lyžařského výcviku. Již od soboty se nacházíme s žáky 8. tříd v Horní Malé Úpě v Krkonoších. Cesta i ubytování proběhly bez problémů. Bydlíme na Pomezní boudě. Jedná se o chatu s pěknými pokoji, prostornou jídelnou i hernou.

Již první den se žáci obuli do lyží a ukázali nám, co umí. Díky tomu jsme je rozdělili do několika družstev. Od druhého dne poctivě lyžujeme dopoledne i odpoledne. A  přestože u Vás je určitě jarní počasí, tady sníh na sjezdovce stále drží a jedná se o pěkné jarní lyžování. Na svahu probíhá výcvik sjezdového lyžování přizpůsobený schopnostem dětí. Všichni si své lyžařské dovednosti postupně zlepšují.

Dnes jsme měli odpoledne volnější a vyrazili jsme protáhnout unavené svaly na procházku. Cesta vedla krásnou krajinou.

A víte, co je také dobrý pocit? Když vám vlekař v šoku poví, že ho všechny děti pozdravily, to se mu dlouho nestalo. Těší nás, že společně s Vámi vychováváme slušné lidi.

Mgr. Iva Kaplanová

Mgr. Olga Doskočilová

Fotogalerie