Kurz lyžování žáků 1. stupně

17. ledna 2017
Kurz lyžování žáků 1. stupně
Po návratu z vánočních prázdnin se někteří žáci z prvních, druhých, třetích a čtvrtých tříd zúčastnili odpoledního lyžování v Olešnici v Orlických horách.

Celý týden se naši malí lyžaři po skončení vyučování věnovali výuce lyžování pod vedením zkušených trenérů z lyžařské školy ENERGY SKI SCHOOL. Výuka probíhala v malých skupinkách, do kterých byly děti rozděleny podle úrovně jejich lyžařských dovedností. Kurzu se zúčastnili pokročilí lyžaři i úplní začátečníci. Ski areál Olešnice je ideální pro takovou výuku. V areálu je dětské hřiště s nekonečným lanem, dětská poma a kotva. Na konci kurzu všechny děti zvládly jízdu na vleku. Poslední den lyžování byl zakončen závodem a předáním odměn. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme si všichni lyžování užili.