KURZ EVVO 5. ročník

17. května 2022
KURZ EVVO 5. ročník
Den první a druhý - v událostech a fotografiích.

V pondělí 16. 5. 2022 jsme dorazili na místo, Penzion u Čtyřlístku na Seči. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo. Po ubytování jsme vyrazili za sportem. Děti se rozdělily do 6 družstev. Začaly probíhat první zápasy ve fotbale,
přehazované a vybíjené, které budou formou turnaje pokračovat po celý týden. Po výborném obědě jsme vyrazili do lesa, kde proběhla soutěž ve stavění domečků a hra „ Bomba“. Po večeři začal zábavný program „Talentmánie“, při kterém jsme se všichni úžasně pobavili. Nejúspěšnější děti obdržely diplomy a krásné ceny.

V úterý 17. 5. 2022 nám počasí tolik nepřálo. Přesto jsme si den společně užili. Dopoledne jsme si zahráli týmové hry v klubovně penzionu. Odpoledne jsme i v deštivém počasí vyrazili na turistický výlet na
přehradu Seč. Před večeří se děti naučily vázat uzly a proběhla vědomostní soutěž. Večer nás čekala diskotéka, na kterou se děti velice těšily.

Mgr. Ivana Menclová

Mgr. Martin Slavík