KURZ EVVO 5. ročník

17. května 2022

KURZ EVVO 5. ročník

Den první a druhý - v událostech a fotografiích.

V pondělí 16. 5. 2022 jsme dorazili na místo, Penzion u Čtyřlístku na Seči. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo. Po ubytování jsme vyrazili za sportem. Děti se rozdělily do 6 družstev. Začaly probíhat první zápasy ve fotbale,
přehazované a vybíjené, které budou formou turnaje pokračovat po celý týden. Po výborném obědě jsme vyrazili do lesa, kde proběhla soutěž ve stavění domečků a hra „ Bomba“. Po večeři začal zábavný program „Talentmánie“, při kterém jsme se všichni úžasně pobavili. Nejúspěšnější děti obdržely diplomy a krásné ceny.


V úterý 17. 5. 2022 nám počasí tolik nepřálo. Přesto jsme si den společně užili. Dopoledne jsme si zahráli týmové hry v klubovně penzionu. Odpoledne jsme i v deštivém počasí vyrazili na turistický výlet na
přehradu Seč. Před večeří se děti naučily vázat uzly a proběhla vědomostní soutěž. Večer nás čekala diskotéka, na kterou se děti velice těšily.

Mgr. Ivana Menclová

Mgr. Martin Slavík

Mgr. Věra Ryšavá

Kristýna Paulišová, DiS.

Mgr. Olga Doskočilová

VÝSLEDKY ZÁPISU do 1. ročníku 12. května 2022 Beseda k tématu prevence sexuálně přenosných chorob pro 9. ročníky 20. května 2022