Juniorská basketbalová liga odstartovala

16. října 2017
Juniorská basketbalová liga odstartovala
Na letošní školní rok připravila Česká basketbalová federace projekt Jr. NBA League, kterého se účastní i náš basketbalový tým, který hájí barvy Milwuakee Bucks. Na zahajovacím utkání zaujal i vlajkou naší školy.

V pátek 13. října byla soutěž zahájena prvními utkáními naší Divize D - Východní Čechy, kde se mezi sebou utká pět týmů. Náš tým zaznamenal jednu výhru a dvě porážky. Nejlepšími hráčkami našeho týmu byly kapitánka Sandra Horáková, Žaneta  Málková a Tereza Ptáčková, která v utkání se ZŠ Studánka (Indiana) zaznamenala osm bodů v řadě. Týmu naší školy, který vede paní učitelka Olga Šimková, přejeme mnoho úspěchů v dalších utkáních. Již nyní patří našim sportovcům veliká pochvala za skvělou reprezentaci školy.

Cleveland Cavaliers/ZŠ Josefa Ressla, Pce  Milwuakee Bucks/ZŠ Sezemice           12:42

Indiana Pacers/ZŠ Studánka, Pardubice     Milwuakee Bucks/ZŠ Sezemice           64:18

Milwuakee Bucks/ZŠ Sezemice                  Detroit Pistons/ZŠ Dubina, Pardubice  20:34

Olga Šimková, Barbora Motyčková