Hrdá škola - školní kolekce oblečení a doplňků

18. listopadu 2021
Hrdá škola - školní kolekce oblečení a doplňků
V tomto školním roce se naše škola zapojila do projektu Hrdá škola, který zaštiťuje společnost Schools United. Jedná se o oživení každodenního stereotypu školního dne jednou v měsíci zvláštním dnem nebo projektem. Projevem hrdosti na vlastní školu může být i zakoupení oblečení a doplňků s logem školy.

I naši žáci teď měli možnost se zapojit do akcí Hrdá škola - Suit-up-day a Den bláznivých účesů a koupit si oblečení a doplňky s logem školy. Žákům školy i rodičům děkujeme za spolupráci při výběru tvaru loga.  Stránka e-shopu je již uzavřena a všichni, kdo si zboží objednali, se mohou těšit po 9. prosinci na doručení objednávky. Celkem bylo objednáno 216 kusů oblečení a doplňků za 89 720 Kč. Všem, kdo si objednali naše školní oblečení, děkujeme a přejeme příjemné nošení. Další nabídka oblečení s logem školy je naplánována na příští školní rok.

Mgr. Jiří Březina

Mgr. Olga Doskočilová