Halloweenské vyučování v 1. A

5. listopadu 2023
Halloweenské vyučování v 1. A

Na čtvrtek 2. 11. bylo pro prvňáčky připraveno odlišné vyučování než v jiných dnech. Věnovali jsme se Halloweenským oslavám v anglicky mluvících zemích a našim tradičním Dušičkám.

Děti nejprve vyrobily dýně s kouzelnickým kloboukem. Všem se opravdu povedly a už nám zdobí nástěnku u dveří do třídy. Následovaly další Halloweenské úkoly - počítání a porovnávání, skládání rozstříhaných strašidelných obrázků, pavoučí bludiště a další. Po jejich zdárném splnění jsme se vypravili na návštěvu Městské knihovny Sezemice.

Paní knihovnice na nás čekala se zajímavým programem. Povídání o tradicích bylo doplněno čtením strašidelného příběhu. Následovalo vyrábění - všichni prvňáčci si odnesli pěkný lampion. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

Mgr. Monika Dobruská

Fotogalerie