Dobrý skutek pro přírodu - soutěž

31. května 2023
Dobrý skutek pro přírodu - soutěž

Při příležitosti oslav letošního Dne Země vyhlásil Pardubický kraj soutěž pro jednotlivce i třídní kolektivy s názvem Dobrý skutek pro přírodu. Do této soutěže se aktivně zapojila žákyně 3. A třídy Klárka Marková, která se rozhodla se svými blízkými vyrobit krásný hotel pro hmyz.

Součástí EVVO  soutěže byla nejen samotná výroba domečku pro hmyz, ale také textový popis postupu, jak výroba probíhala, a fotografická dokumentace zachycující postupný proces stavby hmyzího hotelu. Protože se s námi Klárka o své pocity a fotky podělila, rádi její krásný soutěžní výtvor zveřejňujeme s přáním úspěchu v soutěži a připojujeme také poděkování této šikovné žákyni za její aktivní pomoc přírodě! Domeček pro hmyz se jí moc povedl.

Mgr. Jan Václavek