Do školy jen s rouškou - poděkování dárcům

22. května 2020

Img 2097

Příští týden znovu přivítáme ve škole naše žáky prvního stupně. Mnoho věcí se však od března, kdy byli ve škole naposled, změnilo. Jednou z nich je i povinné nošení roušek, které je jedním z preventivních opatření proti šíření koronavirové infekce. Pokud si žáci roušku zapomenou, škola jim věnuje jednu z těch, které bezplatně získala. Tímto děkujeme paní Petře Morchové, Radmile Peterkové, Haně Hartmanové, Evě Řezníčkové a Anitě Růžkové za ušití roušek v několika barevných i velikostních variantách.

V pondělí 25. května se po dvou a půl měsících vrací do školy žáci prvního stupně. Je ale nutné dodržovat doporučení MŠMT, která byla vydána ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví a jsou prevencí onemocnění COVID 19. Žáci se sejdou pouze ve skupinách po patnácti. Budou muset dodržovat zvýšená hygienická opatření, desinfikovat si ruce, dodržovat odstupy a ve společných prostorách školy budou muset povinně nosit roušky. Aby bylo umožněno vstoupit do školy i těm, kteří si je zapomenou, přijala škola nabídku daru roušek a zajistila jich tak dostatek pro nenadálé situace.

Mgr. Jiří Březina

Hodnocení žáků za 2. pololetí 18. května 2020 Škola se otevírá pro 6. - 8. ročník od 8. 6. 2020 28. května 2020