Devítky se loučí

1. července 2024
Devítky se loučí

Středa 26. 6. 2024 byla posledním dnem docházky na základní školu pro naše žáky devátých ročníků. 

Sešli jsme se tradičně v sále radnice, abychom se ještě naposledy společně poohlédli za uplynulými léty. Žáci si připravili zábavný program pro rodiče a přátele školy, kterým zpestřili předávání posledního vysvědčení. 

Po zhlédnutí úvodních videí obou tříd mohlo začít představení. Tanečníci a tanečnice se střídali v rychlém sledu a tempu, tanec proložený scénkou i zábavným vystoupením baletek v podání chlapců z 9. B si všichni moc užili. 

Předávání vysvědčení proběhlo v přátelské náladě, následně chlapci a dívky obdrželi také pozornost od zástupců města Sezemic. V neposlední řadě byla předána štafeta budoucím deváťákům. 

Závěrem si všichni společně zazpívali píseň Zakázané uvolnění. Někteří se radovali, jiní neudrželi slzy. Přejeme našim absolventům hodně štěstí v dalším životě a doufáme, že budou na léta strávená na naší škole vzpomínat s radostí. 

Mgr. Lucie Dlouhá

Fotogalerie