Dětský den pro první stupeň

10. června 2024
Dětský den pro první stupeň

Žáci devátých ročníků zorganizovali v pátek 7. 6. Dětský den pro žáky prvního stupně. Naši deváťáci se na tento den začali připravovat s předstihem. Rozdělili si stanoviště, vše si nachystali a v den D byli připraveni na návštěvu 1. - 5. tříd. 

Počasí nám velmi přálo. Deště a bouřky, tak časté v posledních dnech, se nám naštěstí vyhnuly. Nic tedy nebránilo veselým radovánkám na školních pozemcích. K vidění bylo vše: od skákání v pytlích, hraní florbalu, slalomu s míčem, míčkem na lžičce, překážkové a opičí dráhy, hádání předmětů v pytli se zavázanýma očima, skládání puzzle a navlékání korálků až po trefování malých součástek do nádoby s vodou a lovení rybek pomocí prutů. 

Nutno říci, že jedna vyučovací hodina na to vše byla skoro málo, nikomu se totiž zpátky do lavic moc nechtělo. Na rozloučenou dostali soutěžící po předložení kartičky se splněnými úkoly od deváťáků vlastnoručně vyrobené a navržené placky, spoustu dalších drobných odměn k zábavě a také něco na zub. 

Jsme rádi, že tato tradiční akce proběhla i letos velmi hladce.

Doufáme, že si tento den všichni užili víc než sladce.

Mgr. Jiří Leden

Mgr. Lucie Dlouhá

Fotogalerie