Čtenářská dílna ve 2. A

4. ledna 2023
Čtenářská dílna ve 2. A

V prvním lednovém týdnu si druháci povídali o knížkách, které dostali pod stromeček.

Na povánoční čtenářskou dílnu si děti měly za úkol přinést knížky, které našly pod vánočním stromečkem. A knih se sešlo opravdu hodně. Byly mezi nimi zejména knížky dobrodružné, pohádkové nebo příběhy o zvířatech. Některé děti donesly i naučné encyklopedie o vědě a technice, o vesmíru či o dinosaurech. Jiné knihy byly tematicky zaměřené na velkoměsta nebo na známé fotbalisty.

Postupně jsme si knihy představili, prohlédli si ilustrace, z některých jsme přečetli krátké úryvky a navzájem jsme si je doporučili ke čtení. Je pěkné vidět, kolik dětí dostává na Vánoce knížky, má z nich radost a čtení knih si s chutí užívá.

Mgr. Kateřina Enderová

Fotogalerie