Bezplatné datové připojení pro děti v době online výuky

5. listopadu 2020

Bezplatné datové připojení pro děti v době online výuky

Operátor Vodafone nabízí jedinečnou možnost bezplatného datového připojení dětí po dobu online výuky, a to na šest měsíců, včetně instalace a routeru zdarma.

Jedná se o pevný internet, tedy vázaný na konkrétní adresu. V případě zájmu o tento internet kontaktujte paní učitelku Mgr. Ivu Kaplanovou. Škola pak poskytne operátorovi Vaše kontaktní údaje, včetně přesné adresy připojovaného místa a operátor Vás potom bude kontaktovat. Poté, co vyprší šestiměsíční lhůta, služba nebude automaticky prodloužena, ale operátor vznese dotaz, zda si rodina přeje ve službě pokračovat. Pokud nebude chtít službu nadále využívat, bude nezbytné vrátit (zaslat) modem zpět operátorovi.

Mgr. Zuzana Brandová

Soptíkovo lyžování 2021 23. října 2020 Od počítačů do přírody - hra pro 1. stupeň 9. listopadu 2020