V úterý 16. prosince se v sále sezemické radnice konal tradiční vánoční koncert, který probíhá úspěšně už řadu let. Diváci se vždy příjemně naladí na nadcházející svátky a mají možnost si poslechnout krásné vánoční melodie v podání různých významných umělců.