Zpívání v Domově seniorů Pardubice

4. prosince 2022
Zpívání v Domově seniorů Pardubice

Pěvecký sbor Rolnička se vypravil v tento adventní čas potěšit svým zpíváním klienty pardubického Domova seniorů U Kostelíčka.

Ve středu 30. 11. 2022 po obědě jsme se s Rolničkou vydali do Pardubic, abychom na pozvání z Domova seniorů zazpívali a zarecitovali vánoční koledy, melodie a poezii. Žáci si připravili koledy lidové i umělé písně. Nechyběly ani koledy zahrané žákyněmi na violoncello a flétnu. Nakonec jsme všechny milé obyvatele domova podarovali vánočními přáními (práce žáků ze 4. B) a keramickými hvězdičkami (děkujeme tímto paní učitelce Klímové za pomoc). Ohlasy klientů domova byly velmi milé a spontánní a my jen doufáme, že jsme všem přinesli trochu radosti do tohoto předvánočního času.

Mgr. Radka Svatoňová