Soptíkovo lyžování

17. února 2022
Soptíkovo lyžování
Po roční přestávce se letos děti z prvního stupně mohly opět zúčastnit výuky lyžování v Olešnici v Orlických horách.

V týdnu od 7. do 11. února zájemci o lyžování absolvovali pět odpoledních lekcí. Děti byly rozděleny do malých skupinek podle výkonnosti. Pod vedením zkušených instruktorů se začátečníci postupně naučili základy lyžování a pokročilejší lyžaři se zdokonalili ve svých lyžařských dovednostech. V jednom týmu se soustředili všichni, kteří se chtěli zlepšit v jízdě na snowboardu. Závěrečný den byly pro děti připraveny závody ve slalomu. Děti si užily závodní atmosféru a spoustu z nich přijeli podpořit i jejich rodiče nebo prarodiče. Nejrychlejší závodníci získali ocenění na stupních vítězů a drobné ceny. Všechny děti si domů odvezly diplomy a placky, ale také nové zážitky, schopnosti a dovednosti.

Mgr. Kateřina Enderová

Mgr. Olga Šimková