Hudební soutěž v 5. A

4. listopadu 2021
Hudební soutěž v 5. A
Třída 5. A vyráběla hudební nástroje do soutěže o LEGO pro celou třídu.

V týdnu od 22. 10. do 26. 10 se zúčastnili žáci z 5. A  hudební soutěže, ve které mohli vyhrát stavebnici LEGO pro celou třídu. Soutěž probíhala tak, že žáci vyráběli doma i ve škole hudební nástroje z papíru, sklenic, plastových nádob, pokliček, dřívek , LEGA apod. V rámci tohoto projektu jsme se zúčastnili také hudebního online workshopu, kde jsme se učili novou píseň. Ve třídě jsme vytvořili kapelu s názvem Supernámořníci a náhráli píseň s doprovodem vlastnoručně vyrobených nástrojů. U celé téhle akce jsme se dobře pobavili a hodně se nasmáli. Některým žákům doma trošku pomáhali s výrobou i rodiče, takže pochvala patří také jim. Zatím nevíme, jestli jsme vyhráli, ale přesto jsme si tuhle akci užili.

Mgr. Ivana Menclová