Fotofest 2021

9. listopadu 2021
Fotofest 2021
Podzimní dny jsem si zpříjemnili výstavou fotografií.

Během září a října se žáci 2. stupně zapojili napříč třídami do nového školního projektu. Ve třídě 6. B padl návrh o jeho pojmenování -  FOTOFEST, tedy soutěžní výstava fotografií. Do akce se zapojilo 60 žáků, kteří se s ostatními podělili o krásné fotografie pořízené v letošním roce. Tématem byla krajina a naši mazlíčci. Ráda bych vyzdvihla i zdařilé návrhy loga k této akci, na kterých pracovali žáci 9. ročníku. Součástí výstavy bylo i hlasování. 360 žáků a zaměstnanců naší školy vybralo 5 fotografií, které je nejvíce oslovily. Vítězných 12 fotografií je opravdu zdařilých a budou nás provázet v průběhu příštího roku 2022 ve školním kalendáři. Momentky a krásné krajinky ocenila i odborná veřejnost, fotografka Markéta Nešetřilová. Foto přednáškou jsme pak slavnostně ukončili letošní 1. ročník. Všem děkuji za účast a přeji hodně zdařilých fotografií, o které se budete moci podělit v dalším ročníku Fotofestu.

Mgr. Alena Srkalová