EVVO úniková soutěž

12. prosince 2023
EVVO úniková soutěž

V měsíci listopadu se tři třídy naší školy úspěšně zúčastnily EVVO únikové soutěže na téma uvědomělé spotřeby a recyklace odpadů.

Úniková soutěž byla určena pro třídní kolektivy. Do hry zaměřené na oblast uvědomělé spotřeby se zapojily z naší školy třídní kolektivy 3. B, 4. A a 4. B. Všem zmíněným třídám se podařilo úspěšně soutěž vyřešit a pomocí hesla ZERO WASTE a klíče v podobě slova SPOTŘEBA „uniknout" a dosáhnout tím správného řešení.

Při závěrečném losování o ceny obdržela třída 4. A za 1. místo dárkový poukaz na knihy z nakladatelství Kazda v hodnotě 500 Kč a třída 4. B za 5. místo poukaz v hodnotě 250 Kč. Obě třídy pro sebe zvolily jako výhru knížky s námětem různorodých a pestrých her, tyto knihy nám obohatí společně strávený čas nejen při blížící se škole v přírodě. Děkuji všem jmenovaným třídám za aktivní zapojení do hezké únikové soutěže, pěkně jsme se při jejím řešení pobavili a poučili.

Připojuji také odkaz na výsledky  a v přílohách naleznete obrázky cen, knih, které třídní kolektivy 4. A a 4. B zvolily a následně obdržely jako výhru.

Mgr. Jan Václavek