Prezentiáda 2024 - školní kolo

1. března 2024
Prezentiáda 2024 - školní kolo

Podtitul této soutěže je Odhal sílu svých slov.  Školního kola se zúčastnily dva týmy - Devítky a Kapradiny. Jejich úkolem bylo vytvořit prezentaci na téma Bez toho to nepůjde nebo Třešnička na dortu. Oba týmy si vybraly první téma.

V Prezentiádě mají účastníci ukázat a prohloubit své tzv. must-have dovednosti, ke kterým patří digitální a informační gramotnost, flexibilita, kreativita, kritické myšlení nebo spolupráce. Ke kreativní a obsahově i formálně správné prezentaci proto patří i doprovod mluveného slova.

Tým Devítky tvořily Dagmar Dvořáková a Tereza Šafářová z 9. A.  Tým Kapradiny Johana Citová, Miriam Kosprtová a Magda Štěpánková z 8. A. Každý tým pojal zvolené téma jiným a osobitým způsobem. Všechny dívky prokázaly své kvality v digitální gramotnosti i komunikačních dovednostech.

1. místo - tým Devítky

2. místo - tým Kapradiny

Oba týmy postupují za naši školu do nominačního kola se svou prezentací a motivačním videem. Zde odborná porota rozhodne o účasti přihlášených týmů v krajském kole v Pardubicích. Oběma týmům přejeme, aby dosáhly na postup do krajského kola.

Mgr. Aneta Kaluhová

Mgr. Radka Svatoňová