Barevný svět

3. dubna 2024
Barevný svět

Sluníčko se na nás směje a my sportujeme, hrajeme si, vyrábíme. Oslavíme i svátek Čarodějnic.

Odpočinková činnost

- rozhovory s dětmi, četba na pokračování, poslech pohádek, stolní společenské hry, hry dle vlastního výběru a přání dětí, vybarvování čarodějnických omalovánek

Rekreační činnost

- hry na pískovišti, hry s míčem, lanové hřiště, tělocvična - hry s padákem, pohybové hry a soutěže, postřehové čarodějnické hry na školním hřišti, jóga pro děti – hrajeme si na zvířátka