Noc s Andersenem ve 2. A

27. března 2024
Noc s Andersenem ve 2. A

V pátek 22. 3. 2024 se žáci 2. A se svou paní učitelkou zúčastnili akce „Noc s Andersenem", kterou pro ně připravily paní knihovnice P. Procházková a Z. Spěšná ze sezemické knihovny.

V 18.00 hodin se sešlo 18 žáků z 2. A před knihovnou. Děti se na akci už velice dlouho moc těšily.

Na začátku programu si každý nakreslil svou vlastní obálku a vyrobil záložku do knížky. Potom se děti rozdělily do čtyř družstev a začaly soutěže. Jejich úkolem bylo skládat slova, navlékat korálky, hádat názvy pohádek a prokázat svou obratnost s hopíkem.

Po výborné a  zdravé večeři, kterou organizátorky připravily, následovalo napínavé hledání pokladu s plněním úkolů v nočních Sezemicích. Nakonec se děti vyřádily na discotéce a pak už si každý našel své místečko mezi knížkami, kde spokojeně usnul.

Ráno děti posnídaly dobroty od svých maminek a potom si je rodiče odvedli domů.

Akce byla skvěle připravená, všichni jsme si ji moc užili, děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli.

Doufáme, že se děti budou do knihovny rády vracet.

Mgr. Ivana Menclová