Liga škol OB - celkové výsledky ve školním roce 2023/2024

12. dubna 2024

V celkovém umístění soutěže Liga škol v orientačním běhu se ve školním roce nejvíce dařilo žákyním Elle Gančarčíkové ze 4. B (4. místo v kategorii D10), Sáře Kubešové ze 4. A (5. místo v kategorii D10) a Natálii Francové ze 4.B (6. místo rovněž v kategorii D10). Mezi chlapci se nejvíce dařilo Vojtěchu Bartelovi ze 4. A (9. místo v kategorii H10). V soutěži škol obsadila ZŠ Sezemice se ziskem 235 bodů krásné 6. místo z 16 škol, které se do soutěže letos zapojily.

Do celkového hodnocení v ročníku se každému bodujícímu závodníkovi započítávají 3 nejvyšší bodové zisky ze 4 kol. Ligu škol během 4 kol tohoto ročníku (dvě kola na Dubině a Studánce na podzim 2023 a dvě kola ve Svítkově a na Studánce na jaře roku 2024) běželo celkem 854 závodníků z 16 škol. Celkové pořadí zúčastněných škol vzniká součtem bodů ze všech 4 kol soutěže. Umístění bodujících závodníků uvádím opět v tabulkách pod tímto článkem, všem reprezentantům naší školy (nejen těm bodujícím) děkuji za výbornou reprezentaci Základní školy Sezemice!