Tradiční ples Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Sezemice, z. s.

25. února 2024
Tradiční ples Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Sezemice, z. s.

V sobotu 27. 1. 2024 jsme se mohli potkat na plese SRPŠ, společně s rodiči, přáteli a učiteli ZŠ Sezemice. Celým večerem nás již tradičně provázela kapela Antree.

Za spolupráci s totuto kapelou jsme velmi rádi, neboť díky rozmanitosti seznamu skladeb si každý tanečník přijde na své. Kapela v průběhu večera zahrála nejen ke konkrétním společenským tancům, ale také nabídla pestrý výběr aktuálně hrané hudby.

Hlavním hostem večera byl Folklorní soubor Lipka Pardubice. V úvodu plesu Lipka předvedla ukázku tanců ze svého tradičního repertoáru, později se k tanečníkům souboru přidali i nadšení tanečníci z řad hostů, a tak společně zaplnili celý sál.

Večer měl příjemnou atmosféru, hosty mohly potěšit krásné ceny z bohaté tomboly, a tak jsme si mohli vše naplno užít.

Touto cestou znovu děkuji členům SRPŠ a dobrovolníkům za pomoc s organizací plesu. Poděkování patří také Městu Sezemice a starostovi Martinu Staňkovi, vychovatelkám ZŠ za výzdobu sálu, všem zapojeným sponzorům a Štefanu Švestkovi za fotodokumentaci.

Největší díky patří Vám všem, kteří jste ples finančně podpořili zakoupením vstupenek a lístků do tomboly. Díky Vám je atmosféra na plese taková, jakou si pro Vás přejeme :-) Vaše štědrá podpora letos vynesla částku přes 36.000 Kč, kterou připíšeme na účet Fondu SRPŠ. Z Fondu můžeme přispívat žákům např. na účast na závodech, na dopravu na vzdělávací akce a na výlety, které organizují naši učitelé ZŠ.

Tereza Srazilová - předseda SRPŠ

Mgr. Zuzana Slouková - místopředa SRPŠ