Základy duševní hygieny

21. září 2023
Základy duševní hygieny

Žáci 2. stupně mohou v letošním školním roce využít příležitost přihlásit se k účasti na skupinových setkáních se školní psycholožkou, která budou zaměřena na podporu jejich duševního zdraví.

Náplní těchto setkání bude: seznámení se s principy psychohygieny, objevování vlastních silných stránek, pochopení způsobů, jak pracovat s emocemi a myšlenkami, získání dovedností v relaxaci a péči o kvalitní spánek. Dále bychom se zaměřili na témata spojená s online světem. Bude zde také dostatek prostoru pro sdílení.

Tato skupinová setkání budou probíhat vždy v pondělí 1x za 14 dní v max. počtu 10 žáků. Skupina by po celou dobu docházení zůstávala stále stejná. V případě zvýšeného zájmu budou osloveni i zájemci přesahující kapacitu skupiny a společněnajdeme další časové možnosti setkávání.

Další informace také najdete na přiloženém plakátu. V případě dalších dotazů nebo zájmu o tuto nabídku můžete využít uvedených kontaktů. Termín pro přihlašování je do 20. října a první setkání by proběhlo v pondělí 30. října.

Mgr. Jana Pinkasová