Spaní ve škole 5. B

23. října 2023
Spaní ve škole 5. B

Vloni super, letos také. Podzimní počasí nám přálo, tak jsme se my z 5. B rozhodli podniknout  „Podzimní chrupandu 2" a přespali ve škole.

Našli jsme společný termín, vymysleli večeři a potom už jen odpočítávali dny.

Nejsme úplní začátečníci. Spaní ve škole máme již za sebou. Proto jsme věděli, do čeho jdeme.....a těšili jsme se.

Tento rok jsme naplánovali společnou večeři, kterou si sami uvaříme, respektive upečeme. Vlastní pizza byla výzva. A podařilo se. O hladu jsme nebyli. Velké díky ale patří i rodičům, kteří nás pořádně vybavili na naše přespávání. Měli jsme druhou a někteří i třetí večeři. A sobotní snídaně? Ta byla velkolepá.

Čas byl i na společnou aktivitu a posezení. No a nemohla chybět ani stezka odvahy. Potom už jen strašidelná pohádka :-) a hajdy do hajan. Škola v noci je prostě fajn.

Jedna akce nám skončila, ale my už přemýšlíme nad další společnou. Možná to příště vyjde být v plném počtu.

Mgr. Lucie Klímová