Dětská scéna – okresní kolo recitační soutěže

24. března 2024
Dětská scéna – okresní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 21. března se vítězové školního kola v recitaci zúčastnili kola okresního, které již tradičně proběhlo v Pardubicích v DDM Beta.

Naši školu reprezentovali za  III. kategorii žáci Jakub Brandýský a Patricie Kafková ze 6. A, IV. kategorii pak žáci Christian Filipi z 8. B a Hana Dolečková z 9. B. Po milém přivítání s občerstvením proběhla jazyková rozcvička a všichni jsme se již netrpělivě těšili na výkony recitátorů. I vystoupení našich žáků se velice povedla. Všichni obdrželi účastnický list a Jakub Brandýský svým výkonem zaujal porotu natolik, že postupuje do krajského kola. Recitátorům ještě jednou děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Kubovi budeme všichni v dubnu držet pěsti.

Mgr. Radka Svatoňová