O kterém pracovišti byste si přáli dozvědět se více?

Školní psycholožka Školní metodik prevence Výchovný poradce

Při vykonávání poradensko-psychologických služeb jsou zaměstnanci vázáni zákonnými normami a profesním etickým kodexem, mezi které patří mimo jiné zachovávání mlčenlivosti či diskrétnost.

Poskytování veškerých služeb školského poradenského pracoviště je bezplatné.

Školní psycholožka

Mgr. Jana Pinkasová

Úterý 8:00 – 15:30
Čtvrtek 8:00 – 15:30
Pátek 8:00 – 15:30 lichý týden
E-mail: jana.pinkasova@zssezemice.cz
Telefon: 775 931 638

Na konzultace se dopředu telefonicky nebo e-mailem objednávejte. Kancelář školní psycholožky je v 1. patře spojovací části 1. a 2. stupně.

• poradenství pro žáky, rodiče a pedagogy
  • kariérové poradenství — diagnostika
  • provádění opatření k posílení pozitivní atmosféry ve škole a v jednotlivých třídách
  • diagnostické činnosti zaměřené na třídní kolektivy dětí, návštěvy ve třídách
  • spolupráce s pedagogy při vyhledávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a poruchami chování
  • spolupráce při tvorbě individuálního vzdělávacího plánu
  • poskytování úvodní poradenské konzultace dítěti, které ji samo vyhledá
  • poskytnutí krizové intervence dítěti, které se ocitne v mimořádně psychicky náročné situaci
  • spolupráce při tvorbě a provádění preventivních programů k předcházení sociálně patologickým jevům na škole
  • tematicky zaměřené pravidelné individuální konzultace s dítětem např. s cílem podpory v oblasti osobnostního rozvoje, začleňování do kolektivu a navazování zdravých vrstevnických vazeb, motivace v systému vzdělávání, efektivních strategií učení apod.

Výchovný poradce

Mgr. Olga Doskočilová

Úterý 15:55 – 16:40
Čtvrtek 9:30 – 11:30
E-mail: olga.doskocilova@zssezemice.cz
Telefon: 466 510 121

Na konzultace se dopředu telefonicky nebo e-mailem objednávejte. Kancelář výchovného poradce je v přízemí 2. stupně.

• evidence žáků s podpůrnými opatřeními
  • předání žádostí o vyšetření rodičům žáků s PO, kterým končí platnost posudku ve školním roce, kontrola termínů vyšetření v pedagogicko-psychologické poradně (PPP)
  • předání žádostí a vypracování individuálního vzdělávacího plánu, kontrola v PPP či speciálním pedagogickém centru (SPC)
  • kontrola účinnosti individuálního vzdělávacího plánu a jeho hodnocení - třídní učitel, rodiče, PPP, SPC