Lyžařský kurz pro 8.ročník - aktuální informace

20. listopadu 2018

Ly%c5%bee

Lyžařský kurz pro 8. ročník byl zrušen z důvodu nepodepsání nutné smlouvy s provozovatelem chaty. Prosíme o pomoc při shánění náhradního ubytování.

Lyžařský výcvik pro žáky osmého ročníku jsme měli rezervovaný na chatě Protěž v Peci pod Sněžkou.  Ubytovatel chaty ale nesouhlasil s návrhem smlouvy, ve které odpovídá za služby námi objednané v souladu s obecně platnými právními a technickými předpisy. Museli jsme tedy odstoupit od rezervace pobytu na této chatě pro naše žáky.

Pokud máte možnost sehnat ubytování pro žáky na lyžařský výcvik, nejlépe v Krkonoších a v blízkosti sjezdovky, dejte nám prosím vědět. O novém místě, případně i termínu konání lyžařského kurzu Vás budeme informovat.

V případě jakýchkoli dotazů či informací o možnosti náhradního ubytování mne kontaktujte na e-mailu iva.kaplanova@zssezemice.cz

Mgr. Iva Kaplanová

Přijímací řízení na střední školy ve školním roce 2018/2019 4. listopadu 2018 Lyžařský kurz pro 8. ročník - nové informace 6. prosince 2018