Týden pro zdraví

2. června 2019

20190522 134117

V týdnu od 20. května do 24. května proběhl na naší škole Týden pro zdraví. Zaměřili jsme se na zdravé stravování a nabídli odpolední aktivity.

Zdravé stravování zajistila školní jídelna. Zde se žáci kromě obědů mohli také zdravě nasnídat. Pochutnali si např. na ředkvičkové, tvarohové a tuňákové pomazánce, ovesné kaši s borůvkami, celozrnném pečivu, ovoci a zelenině.

Během odpoledních hodin si žáci mohli zvolit různé pohybové aktivity - florbal, basketbal, túry po sezemickém okolí a kruhový trénink.

Novinkou v tomto roce byla příprava zdravých pomazánek a salátů.

V rámci Dne pro zdraví jsme v každém ročníku pohovořili o prospěšnosti chůze a pohybu pro člověka.

Věříme, že se projekt líbil, je jen škoda, že se nezapojilo do odpoledních aktivit více žáků. Velký dík patří všem učitelům za pomoc při různých aktivitách a zároveň paním kuchařkám za přípravu výborného jídla.

Mgr. Iva Menclová, Mgr. Jana Mizerová

Mgr. Eva Valentová

PROJEKT PRO ŽÁKY 8. TŘÍD - FINANČNÍ GRAMOTNOST 25. ledna 2019 Celoškolní EVVO projekt na téma Voda - základní podmínka pro život 28. června 2019