Bellhop - novinka ve vyzvedávání dětí ze školní družiny pro školní rok 2022/2023

23. června 2022

Vážení rodiče, připravili jsme pro Vás a Vaše děti novinku ve způsobu vyzvedávání dětí ze školní družiny. Od 1. 9. 2022 bude uvedeno do provozu nové zařízení – čipový systém BELLhop.

Jedná se o nový elektronický systém vyvinutý přímo pro školní družiny.

Žáci mohou odcházet ze školní družiny samostatně nebo je můžete vyzvednout pomocí čipu, který přiložíte k terminálu u vchodu do školy. Terminál vám krátkým akustickým signálem potvrdí správné načtení čipu a na obrazovce terminálu se objeví jméno vašeho dítěte. Terminál předá informaci o odchodu dítěte do správného oddělení ŠD a paní vychovatelka pošle dítě do šatny, kde se převlékne a odchází s Vámi domů. Rodič čeká na dítě před vchodem do školy.

Detailní informace naleznete v příloze. Žádanka o čip je též k dispozici zde

Mgr. Věra Ryšavá

Mgr. Olga Doskočilová